BANES GASONJERK prej 40 m2 ne l spitalit

Shitet nga: buli 02 Nën 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

33 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: lagjja e spitalit
Sipërfaqe: 40 m2
Për vendbanimin: Kati i parë
Komuna: Prishtinë
Shes banesen (gasonjerken) ne lagjen e spitalit afer marketit "super viva". kati i 1. dhe ka 40m2.Ndertim i ri, Vend i qetë per banim. Orientimi nga lindja
-Banesa posedon;.-Dhome dite me kuzhin.-Koridor.-Banjo.E pershtatshme per zyre administrative, ordinanca mjeksore, etjBanesa eshte shume e ngroht, eshte e izoluar shume mire dhe fasad ventilluse.----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
EXTRA Ngrohje qendrore vetanak
Uje 24h
Roje(sigurim)
E siguruar me nje derë para deres se hymjes ne banes.(dere kunder zjarrit)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim