BANES KOMODE ME QERA NE ARBERI TE KOMUNA E RE

Shitet nga: Ajet Zhegrova 04 Mar 14:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne kat te par dhe posedon
2 Dhoma Gjumi
1 Sallon me Kuzhin
1 Koridor
1 Banjo
1 WC
1 Ballkon

Per info shtes 045 439 074
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim