BANES KOMODE ME QERA NE LAGJEN ARBERIA ( te komu..

Shitet nga: Ajet Zhegrova 26 Shk 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne katin e par ka furnizim 24 ore me uj dhe rrym, vend te mjaftueshem per parking, vend lojrash per femije etj
Banesa posedon:

2 Dhoma te Fjetjes
1 Sallon dhe Kuzhin
1 Banjo
1 WC
1 Koridor
1 Ballkon

Per info shtes 045 439 074
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim