BANES KOMODE ME QMIM TE VOLITSHEM NE LAGJEN ARBE..

Shitet nga: Ajet Zhegrova 25 Mar 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne lagjen arberia te komuna e re dhe esht ne katin e par ka pamje te bukur nga qyteti, ka vend te mjaftushem per parking , vend lojrash per femij etj

BANESA LESHOHET VETEM NGA FUNDI I MARSIT DERI NE FUND TE PRILLIT ME NJE QMIM VETEM 250E

Banesa posedon:
2 Dhoma Gjumi
1 Sallon dhe Kuzhin
1 Koridor
1 Banjo
1WC
1 Ballkon

Per info shtes: 045 439 074
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim