BANES LUKSOZE ME QERA NE LAGJEN ARBERIA (te komu..

Shitet nga: Ajet Zhegrova 10 Mar 09:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banes gjendet ne lagjen arberia afer komunes se re, esht ne kat te par dhe ka pamje te bukur, Ka furnizim 24 oresh me uj dhe rrym, vend te sigurt per parking gjithashtu Edhe garazhden personale, vend lojrash per femij etj

Banesa mund te leshohet edhe per koh te shkurt varesisht prej nevojave tuaja.

Banesa posedon:
2 Dhoma te Fjetjes
1 Sallon dhe Kuzhin
1 Banjo
1 WC
1 Koridor
1 Ballkon

Per info shtes : 045 439 074
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim