BANES LUKSOZE ME QERA NE PRISHTIN NE KATIN E PAR

Shitet nga: Ajet 21 Shk 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne Prishtine ne lagjen Arberia te komuna e Re , Banesa eshte ne katin e pare dhe e ka te montuar kalldajn per nxemjen e te gjith baneses, ka furnizim me uje dhe rryme 24 oresh, vend te mjaftueshem per parking, vend lojrash per femije, Banesa posedon:
1 Sallon dhe Kuzhin
1 Banjo
1 WC
2 Dhoma Gjumi
1 Ballkon

Per info shtes tel: 045 439 074
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim