BANES LUKSOZE ME QERA ne Emshir ( Banesat e Nar..

Shitet nga: banesa 22 Maj 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj Banes Super Luksoze me qera. Banesa gjindet ne Emshir ne banesat e Nartelit:

Banesa ka kete renditje :

- 1 sallon + kuzhin
- 1 dhome gjumi
- wc
- ballkon
Banesa ka personin fizik dhe kamerat, ka parkin per femi.

Tel:

049 346 777
044 738 881

049 447 435
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim