BANES LUKSOZE me QERA ne EMSHIR

Shitet nga: Banesa 10 Pri 13:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte teresisht e mobiluar dhe ka kete renditje:

- sallon dhe kuzhin
- 2 dhoma gjumi
- Shpajz
- wc
- teras


Banesa leshohet per Studente Femra ose Familjar

Per me shum kontaktoni ne nr e telefonit : 049 222 303Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim