BANES ME QERA në Prishtinë- Lagja re ( afer eul..

Shitet nga: Iliri 20 Shk 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qera në Prishtinë. Banesa gjindet ne lagjen e re, 3-4 minuta larg objektit te Eulexit ( me makine).
Banesa eshte objekt i ri, e pabanuar më parë, është në katin e tret, posedon lift. Banesa eshte komplet e mobiluar, shumica e mobiljeve jane te reja. Lavatriqja, frigoriferi etj jane krejt te reja, ka edhe tv plazma. Ka dy dhoma gjumi plus salloni, dhe normal, banjo, koridor dhe ballkon. Shume afer jane edhe kopshti per femije, shkolla, ambulanca. Per informata shtesë, mund te me kontaktoni në numrin tim: 044723610.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim