BANES ME QERA te TEATRI DODONA

Shitet nga: banesa 12 Pri 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 36 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj BANES me Qera , te Teatri DODONA

Banesa osht nje Dhomshe dhe ne katin e 1. Eshte e mobiluar me te gjitha te reja.

Per me shum kontaktoni ne nr : 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim