BANES ME QERA ME QMIM TE VOLITSHEM NE LAGJEN ARB..

Shitet nga: Ajet Zhegrova 25 Mar 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne lagjen Arberia te komuna e re dhe esht ne katin e par, ka vend te mjaftushem per parking, vend lojrash per femij etj

BANESA LESHOHET VETEM NGA FUNDI I MARSIT DERI NE FUND TE PRILLIT ME QMIM 250E


Banesa posedon:
2 Dhoma Gjumi
1 Sallon dhe Kuzhin
1 Koridor
1 Banjo
1 WC
1 Ballkon

Per info shtes: 045439074
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim