BANES ME QERA NE BREG TE DIELLIT

Shitet nga: Arben 15 Jan 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 64 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qera ne Berg te Diellit afer Banesave te Bardha
Banesa eshte e Mobiliar tersisht
Posedon: Sallon me kuzhin aneks, dhom gjumi, banjo, koridor si dhe ballkon me pamje shum te bukur.
Gjindet ne katain e 5 po ashtu poseedon lift.
Banesa leshohet vetem per familjar apo Qifte.
Nr kontaktues: 044\558-914 dhe 049\511794
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim