BANES ME QERA NE DARDANI PERBALLE STACIONIT POLI..

Shitet nga: valdet 03 Gsh 15:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 72 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet perballe Pro kredit bankes posedon 72 m2 ,eshte tersishte e renovume .Ka sallon dhome gjumi.kuzhine ndaras ,banjo ,koridor ,ballkon.Gjithshtu ka pamje te mrekullushme ne bulevrdin Bill Kllinton. Banesa posedon edhe lift ,jepet per kohe te gjate .Qmimi per muaj eshte 250 euro ,ne qmim,hyjn uji dhe mbeturinat.Te interesuarit mund te kontaktojn ne numrin 044 269 145.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim