BANES ME QERA NE LAGJEN ''KODRA E TRIMAVE''

Shitet nga: fadil 27 Maj 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne lagjen kodra e trimave banesa gjenden ne rrugen kryesore Prishtin-Podujevë , ka 2 dhoma gjumi ,sallon e kuzhin, banjo ,3 tarasa ,ka wifi , uj 24h ,nxemje qendrore me rrym, ne qmim perfshihet uj dhe borllogu ,e pershtatshme per familjar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim