BANES ME QERA NE PRISHTINE

Shitet nga: Ajet 25 Shk 23:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne lagjen Arberia afer komunes se re, gjindet ne katin e pare dhe posedon:
2 Dhoma Gjumi
1 Sallon dhe Kuzhin
1 Ballkon
1 Banjo
1WC
1 Koridor

Per info shtes : 045 439 074
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim