BANES ME QERA NE ULPIAN D/9 Nr. 6

Shitet nga: Ram 28 Tet 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qera ne Ulpian dhe gjindet ne katin e 3 (tretë).
Banesa eshte e renovuar tersisht
Banesa posedon: 1 dhom gjumi, korridor, banjo, ballkon, dhom te ndejes si dhe kuzhin aneks.
Banesa leshohet vetem per familjar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim