BANES ME QERA PER FAMILJAR APO QIFTE

Shitet nga: besiana 10 Maj 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 32 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qera banesa dy dhomshe ne lagjen Bregu i Diellit rruga per Matiqan te depo "Perparimi".
Banesa i ka te gjitha kushtet.

Ne Cmimin e qeras perfshihen: NXEMJA QENDRORE, UJI, MBETURINAT DHE PO ASHTU EDHE INTERNETI (WIRELESS)

Obligimet e qeramarrsit jane vetem: PAGESA E QERAS DHE RRYMA

+37744948597 (Whatsapp, Viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim