BANES ME QERA ne VELANI ( te shkolla ILIRIA )

Shitet nga: Banesa 26 Gsh 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Banes me Qera ne breg djellit mbrapa PJETER BUDIT ku ka qen ma heret.

Banesa eshte ne katin e 1 dhe ka kete renditje :

- Sallon
- kuzhin / trapezari
- 2 dhoma gjumi
- koridorin
- banjo
- teras


Per me shume kontaktoni : 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim