BANES ME QIRA. (BREGU I DILLIT)

Shitet nga: Donat 25 Mar 10:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Pershendetje.
Leshoj banes me qira.
Lokacioni: Bregu i Dillit , afer Bankes Raifaisen.
Banesa posedon 3 dhoma , kuzhin, banjo,dhe ballkon me siperfaqe prej 80 m2.
Banesa eshte e mobiluar me gjitha elementet e nevojshme.
Cmimi: Sipas marrveshjes.
Pres pale te interesuar dhe serioz.
Na kontaktoni 045551469.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim