BANES ME QIRA - MATI 1

Shitet nga: DA VINCI 18 Krr 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: MATI1
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet parapa kompleksit Royal.Ka interior modern dhe eshte super e mobiluar me mobilje kualitative. Banesa gjindet ne katin e V-te.
Renditja:
Sallon me kuzhin
2 dhoma gjumi
Banjo
Ballkon

Qmimi 400

Kontakti:
Agjensioni Imobanimi
Tel/viber: 045 951 358
049 882 380
imobanimi@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim