BANES ME QIRA 3 DHOMSHE NE DARDANI TE POSTA MAD..

Shitet nga: Gazmend.. 22 Gsh 08:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 76 m2
Komuna: Prishtinë
jap banesen me qira ne prishtine ecila eshte 3 dhomshe me siperfaqe 76 metra katror. Banesa eshte emobilume dhe e gatshme per banim.
Banesa ka ;
sallonin ( dhomen e dites )

Dy dhoma gjumi,

Kuzhinen ( kuzhina eshte e ndame )

Banjo,

Koridori ( paradhoma).

Banesa gjindet ne Dardani , perkatesisht te posta madhe.
Banesa eshte e mobiluar komplet.
qmimi i qiras mujore eshte 250 euro. Banesa eshte e lire dhe gatshme per banim.
kontakti ne kta numra telefoni 044118661 ose 049118661 ose edhe ne Viber +37744118661
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim