BANES ME QIRA BREGU I DIELLIT

Shitet nga: Agjensioni Patundshmeria 21 Mar 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
LESHOJ BANES ME QERA NE LAGJEN BREGU I DIELLIT TE BANESAT STANDARDIT
• Bregu i Diellit Te banesat e Standardit
• Banesë e mobilume
• Kati 1
• 70m2
• Sallon
• Kuzhinë
•2 Dhoma gjumi
• Banjo
• Ballkon

Cmimi 300 euro

Lëshoj banesë me qera ne lagjen Bregu i Diellit te banesat e Standardit banesa ka një madhësi prej 70m2 banesa posedon Sallon me kuzhine, dy dhoma te gjumit, banjo, ballkon.

@Banesa ka uje 24 ore te ftofte dhe te nxet si dhe nxemje qendrore nga Standardi banesa
lëshohet për afate te gjate vetëm për familjar ose çifte.

#Ofertat tona mund ti shiqoni edhe ne facebook: Agjensioni Patundshmeria

Agjensioni i Patundshmerive
“Patundshmeria”

#tel045 688 151 #whatsapp

e-mail:
info.patundshmeria@gmail.com
web:
www.patundshmeria.tk
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim