BANES ME QIRA DRAGODAN

Shitet nga: DA VINCI 16 Maj 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: DRAGODAN
Sipërfaqe: 94 m2
Komuna: Prishtinë
Banes me qira ne lagjen Dragodan, 98 metra m². banesa eshte e re, te gjitha mobiljet dhe kuzhina jane te reja dhe kualitative. Kuzhina eshte e paisur me te gjitha enet e nevojshme per gatim.
Renditja
Sallon me kuzhinë
2 dhoma gjumi
2 banjo
2 ballkona
Garzhë nentoksore perfshir né qmim!

Qmimi: 350 euro

Kontakti
Agjensioni Imobanimi
Tel/viber: 045 951 358
049 882 380
imobanimi@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim