BANES ME QIRA NË TOPHANE AFER KOMUNES SË VJETER ..

Shitet nga: Sadik Pllana 14 Pri 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
BANESA KA DY DHOMA, DHOMEN E FJETJES DHE SALLONIN ME KUZHIN

BANESA GJENDET NË KATIN E KATËRT KU LIFTI FUNKSIONON 24ORË

BANESA ËSHTË E MOBILUAR

ÇMIMI ËSHTË 200 EORO

Nr.Telefonit 044/241-224
049831194
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim