BANES ME QIRA NË TOPHANE AFER VIVAFRESHSTORE TE ..

Shitet nga: Sadik Pllana 15 Pri 12:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet në rrugën "Lidhja e Prizernit " Nr 15 në katin e IV
Banesa ka dhomen e fjetjes dhe sallonin me kuzhin Banjo Maqin larje frigorifer shporet rryme
Banesa është e ndertuar qe 4vite
Lifti është funksional

Çmimi 200eoro
Tel. 044/241/224
049/831-194
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim