BANES ME QIRA NE ARBERI

Shitet nga: DA VINCI 18 Krr 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 47 m2
Komuna: Prishtinë
Banes me qira ne Arberi/Dragodan te Banesat e Tregtise Kati:IV-te (ndertesa I ka dy kate locale, keshtuqe I bjen Kati V-te ose VI-te). Banesa eshte e mobiluar dhe ka 47m² netto.
Renditja
Sallon me kuzhine,
1 dhoma gjumi,
banjo,
WC,
depo ushqimi dhe
ballkon
Banesa paiset komplet

Çmimi: €300

Kontakti:
Agjensioni Imobanimi
tel/viber: 045951358
049882380
imobanimi@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim