BANES ME QIRA NE BREGUN E DIELLIT

Shitet nga: DAVINCI 16 Maj 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa ne lagjen Bregu i Diellit qe gjendet ne afersi te shkolles Iliria. Banesa gjindet ne katine e I-re dhe ka 85m². Banesa eshte komplet e mobiluar.

Rendtije:
Sallon kuzhin
2 dhome gjumi
Banjo-Wc
Ballkon

Çmimi: 230€

Kontakti:
Agjensioni Imobanimi
tel/viber: 045 951 358
049 882 380
imobanimi@gmil.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim