BANES ME QIRA NE DRAGODAN

Shitet nga: DA VINCI 21 Qer 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 84 m2
Komuna: Prishtinë
Banes me qira ne Arberi/Dragodan te Banesat e TregtiseKati:II_te (ndertesa I ka dy kate locale, keshtuqe I bjen Kati III-te ose IV-te). banesa eshte e mobiluar dhe ka 84m² netto.
Renditja
Sallon me kuzhine,
3 dhoma gjumi,
banjo,
WC,
depo ushqimi dhe
ballkon
Kuzhina paiset komplet

Çmimi: €450

Kontakti:
Agjensioni Imobanimi
tel/viber: 045951358
049882380
imobanimi@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim