BANES ME QIRA NE LAGJEN ARBERIA

Shitet nga: BASRI 26 Shk 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne Arberi (ish-Dragodan) te banesat e Tregtis afer hekurudhes, gjindet ne katin e 6, pamjen e ka nga qyteti ,ka dy dhoma gjumi dhe salloni me kuzhin,dy banjo ,ballkon. Keto dy dhomat e gjumit mobilohen sipas deshires.Perferohet per familjar ose nderkombetar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim