BANES ME QIRA NE LAGJEN BREGU I DIELLIT

Shitet nga: DA VINCI 16 Maj 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: BREGU I DIELLIT
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet banesa me qira ne lagjen Bregu i Diellit ne kompleksin e ndertesave 'Princesha'. Banesa gjendet ne katin e I-re dhe ka 65m². Eshte e pa mobiluar.
Renditja:
Sallon me kuzhine
2 dhoma gjumi
Banjo
Ballkon
Çmimi: €200

Kuzhina kompletohet
Lifti punon

Kontakti Agjensioni Imobanimi
tel/viber: 045 951 358
049 882 380
imobanimi@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim