BANES ME QIRA NE LAKRISHTE DHE NE ULPIAN

Shitet nga: ulpianbanesa 27 Mar 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
dy banesa me qira njera ne lakrishte dhe tjtera ne ulpian te dya jan te gatshme per banim me mobile te mira, qmimi i volitshem. banesa ne lakrishte lirohet qe nga data 30.03.2015 kurse ajo ne ulpian nga 05.04.2015

info 044 110 889
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim