BANES ME QIRA NE ULPIAN

Shitet nga: Arber 26 Mar 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 2 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qira banesa gjendet ne lagjen ulpiana .Banesa eshte ne katin e pare dhe posedon : koridor , banjo , kuzhine dhe dhome te fjetjes banesa
Ka pamjen identike si ne figurat e paraqitura ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim