BANES ME QIRA PER ZYRE - QENDER

Shitet nga: DA VINCI 21 Maj 19:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Uçk
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Apartement me qira ne qender rruga Uçk . Hapsira mund te perdoret per zyre, ka 90m². Ka:
Salon
Kuzhin
2 dhoma gjumi
Banjo
Balkon
Eshte komplet e mobiluar, e paisuer me klime dhe nxemje qendrore. Shpenzimer e nxemjes jane inkluziv ne qmim.
Qmimi: 300€

Kontakti:
tel/viber: 045 951 358
049 882 380
imobanimi@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim