BANES ME QIRA PRAPA ISH RESTAURANT RUGOVES

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ishqipe Agency 31 Tet 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Prishtine
Sipërfaqe: 96 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshojme Banesen me qira ne:Prishtine e cila ndodhet prapa ish ''Restaurant Rugoves '' afer marketit ''Interminex''
Banesa eshte extra e mobiluar me kushte ideale per banim.
Perbehet nga kjo renditje:
2 Dhoma per fjetje,Sallon, Kuzhine e veqant,2 Balkona dhe 2 Banjo.
Oferta Vlene vetem per :Familjar
044 199 309
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim