BANES ME QIRA TE QAFA #3973

Shitet nga: Capital ring 25 Gsh 09:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: QAFA
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira te Qafa, e cila ndodhet ne katin e 2-të, dhe ka këtë renditje:

1 sallon me kuzhin
1 dhom gjumi
1 banjo
1 ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim