BANES ME QIRA ne DARDANI (afer RESTAURANT DUBROV..

Shitet nga: banesa 26 Maj 12:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne lagjien Dardania te Kurrizi perballe restaurantit "Dubrovniku".
Banesa eshte 100m2 dhe posedon:
tre (3) dhoma,
nje(1) sallon,
kuzhinen,
dy(2) banjo dhe
ballkon.

Banesa eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim. Eshte ne gjendje shume te mire.


KONTAKTO : 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim