BANES ME QIRA

Shitet nga: abi 12 Shk 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Jap banes me qira ne Dragodan afer ministris te shendetsi. banesa osht e mobiluar ne tersi dhe osht e gaqme per banim. Banesa posedn dy dhoma te fjetjes sallon me kuzhi nje banjo dy tarasa. Preferohet ti ipet me qera per familja apo te huaj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim