BANES NE BREGUNE DIELLIT 75m²

Shitet nga: DA VINCI 16 Maj 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa ne lagjen Bregu i Diellit qe gjendet ne afersi te shkolles Iliria. Banesa gjindet ne katine e I-re dhe ka 75m². Banesa eshte komplet e mobiluar.

Rendtije:
Sallon kuzhin
1 dhome gjumi
Banjo-Wc
Ballkon

Çmimi: 200€

Kontakti:
Agjensioni Imobanimi
tel/viber: 045 951 358
049 882 380
imobanimi@gmil.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim