BANES NE KATIN E PARE - NE ULPIAN D1 #1 extra SH..

Shitet nga: Ulpian 20 Pri 13:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 68 m2
Komuna: Prishtinë
BANESEN NE KATIN E PARE E SHES


-
Ne Ulpian D/1 -Hyrja-6 perball Albi-Market (rr.bulevardi i deshmoreve)

-

Ne rrugen kryesore .
\
---
Banesa ka pamje lindje dhe perendim dhe ballkonat poashtu ka edhe parkingun ne dy anet.
(2dhoma gjumi,sallon me kuzhine,koridor te madh, banjo, ballkon ,shpajz – eshte e Renovuar.


-
Banesa eshte e pershtatshme per Zyre dhe Ordinanc ose Laborator poashtu edhe per Banim.

Permomentin eshte e leshuar me qira!!
Dokumentacioni I rregute
-
Qmimi eshte 120.000euro


-----
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim