BANES NE LAGJEN E SPITALIT-MATI 1

Shitet nga: Kastro 02 Gsh 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 62 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ndertim i Ri dhe gjindet ne Katin e Pestë, me pamje nga Lindja


Janë duke u punuar punimet e brendshme per te leshuar objektin ne funksion.


Ndertesa është me leje ndertimi duhet vetem te behet kontrata e shitëblerjes tek Noteri


Banesa ka kete renditje: Dhomën e dites me kuzhinë , Ballkonin me pamje nga lindja, Një Dhome Gjumi, Banjon dhe Koridorin.


Mund te na kontaktoni nga ora 09:00- 19:00 ne këta numra: 044 / 049-221208 --Viber : 00386-49-221208
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim