BANES NE QENDER AFER LIF FITNESS 75000

Shitet nga: Erolli 04 Shk 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 79 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka sallon dhe kuzhin dy dhoma gjumi ni taras ni shpajz ni banjo esht ne katin e par dertim i ri esht ne qender ika te gjitha afer parkun shkollen te gjitha shitet urgjent per kit arsyje shitet kaq lir per me shum informata kontakto nr ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim