BANES me QERA afer GJIMNAZIT SAMI FRASHERI*

Shitet nga: A.P."ACCESS"-Sali 18 Mar 09:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banes me qrea afer Shkolles fillore Sami Frasheri ndertim i rii ne katin e 5, ma ashensore e mobiluar ne tersi me kushte shume te mira banimi dhe ka kete reniditje:

- Dhoma e dites me kuzhine,
- 2 Dhoma gjumit,
- Banjo,
- Terasa,
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00
tel:
045/ 666 586
049/ 612 222
038/ 55 80 87
e-mail: access-ks@hotmail.com
Per me shume banesa kliko websajtin tone: www.access-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim