BANES me QERA ne B.DILLIT NDERTIM i RI te QERIMI2

Shitet nga: A.P."ACCESS"-Sali 08 Shk 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR   400 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu i Dillit
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banes me qera ne Breg Dillit ndertim i ri te Qerimi 2, banes gjendet ne katin e 2, eshte e mobiluar ne tersi me gjitha mobilet e reja dhe kulitative dhe ka kete renditje:

- Dhoma e dites me kuzhine dhe tryezari,
- Dhoma e gjumit,
- Banjo,
- Terasa(e madhe me dy tavolina)
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00
tel:
045/ 666 586
049/ 612 222
038/ 55 80 87
e-mail: access-ks@hotmail.com
Per me shum banesa kliko websatin tone: www.access-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim