BANES me QERA ne KALABRI te LESANA*

Shitet nga: N.SH."ACCESS"-Sali 12 Nën 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Kalabri
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Banes me qera ne Kalabri te Lesna ne katin e 5, banes eshte e mobiluar ne tersi me kushte shume te mira banimi dhe ka kete renditje:

- Dhoma e dites me kuzhine,
- Dhoma e gjumit,
- Banjo,
- koridor,
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00
tel:
045/ 666 586
049/ 612 222
038/ 55 80 87
e-mail: access-ks@hotmail.com
Per me shum banesa kliko websatin tone: www.access-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim