BANES me QERA ne ULPIAN te KISHA

Shitet nga: Banesa 22 Qer 18:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj Banesen me QERA ne ULPIAN perball KISHES


Ka 120m2 dhe ka kete renditje :

- sallon
- kuzhin
- 2 dhoma te gjumit
- 1 Wc
- 1 taras

Banesa eshte e paisur me te gjitha : trapezari , maqin e larjes , sigurim fizik jasht objektit , kamera .kontakt : 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim