BANES me QERA te PANDORA TOWER ARBERI*

Shitet nga: N.SH."ACCESS"-Sali 05 Nën 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

330 EUR   400 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Arberi
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ne katin e 2, eshte e mobiluar dhe rregulluar ne menyr bashkohore, ka uje 24, banesa eshte ne nje objekt qe eshte ne perkujdesje te sigurimit 24 ore, dhe kane kete renditje:

- Dhoma e dites me kuzhine,
- 2 Dhoma gjumi,
- Banjo,
- 2 Terasa,
- Shpajz,

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00
tel:
045/ 666 586
049/ 612 222
038/ 55 80 87
e-mail: access-ks@hotmail.com
Per me shum banesa kliko websatin tone: www.access-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim