BANES me QERA te Sllovenia Sport ( Mbrapa HAMBUR..

Shitet nga: Banesa 02 Maj 23:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qera

Banesa eshte ne katin e dyte dhe ka te gjitha mobiljet e reja.

Ka kete renditje :

- sallon + kuzhin
- dhome gjumi
- wc
- teras.

Info: 049 222 303 ----


049222303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim