BANES me QIRA ne B. DIELLIT te ONTEXTI mbi QENDE..

Shitet nga: A.P."ACCESS"-Sali 10 Gsh 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Banes me Qira ne Breg Dillit te Shkolla fillore Ismajl Qemajli, ndertim i Ontexit ne katin e 6, e mobiluar ne tersi me kushte te mira ngrohje me termokos uje , rryme 24H, dhe ka kete renditje:

- Dhoma e dites, me kuzhine,
- 2 Dhoma gjumi,
- Banjo,
- 2 Terasa,

Mund te na kontaktoni nga ora 09 - 19
tel:
044/ 66 65 86
049/ 35 07 65
038/ 55 80 87
e-mail: access-ks@hotmail.com
Per me shum banesa kliko websatin tone: www.access-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim