BANES me QIRA ne KALABRI (Emshir) afer RRETHIT t..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: A.P."ACCESS"-Burimi 27 Shk 02:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ne Kalabri afer Rrethit, eshte ndertim i kompanis EXDC me pamje nga qyteti, ne katin e 3, e mobiluar me mobilje shum komode, dhe ka kete renditje:

- Sallonin,
- Kuzhinen,
- 1 dhoma te gjumit,
- Banjon, dhe
- Ballkonin.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access - Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00
Tel:
045/ 622 330 Viber
049/ 622 330
038/ 558 087
e-mail: access-ks@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim