BANES me QIRA ne QENDER AFER GRANDIT ne katin PE..

Shitet nga: A.P."ACCESS"-Burimi 07 Mar 11:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte mbrapa ProCredit qe eshte perball Rektorati, eshte ne katin perdhes, dhe ka kete renditje:

- Dhomen e dites,
- Kuzhinen,
- 1 dhom te gjumit, dhe
-Banjon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim